فروش و نصب انواع ردیاب های مخفی شخصی و خودرو در ارومیه
 

 

 


جی پی اس چیست؟
 
بطور کلی جی پی اس به دستگاه الکترونیکی اطلاق میشود که وظیفه مشخص نمودن مکان دقیق "خـود" را روی نقشه کره زمین بدون نیاز به اتصال به اینترنت و هر ارتباط دیگری, فقط و فقط به وسیله ی اتصال خود به ماهواره های مخصوص جی پی اس و کاملا رایگان و حداکثر دقت ممکن فراهم می آورد.
 
 

 


نحوه کارکرد دستگاه جی پی اس چگونه میباشد؟


 
دستگاه جی پی اس به کمک آنتن خود به ماهواره های جی پی اس متصل میشود و با پردازش داده ها بعداز وصل شدن (با محاسبه فاصله خود از ماهواره – سرعت دور شدن از ماهوارهX و سرعت نزدیک شدن به ماهواره Y و...)  اطلاعات مفیدی برایمان ارائه میکند. برخی از این اطلاعات شامل: موقعیت دقیق روی نقشه کره زمین– سرعت حرکت –  ارتفاع از سطح آبهای آزاد – محاسبه زمان دقیق و محلی طلوع و غروب خورشید در محل استقرار خود –  و مسیریابی تا یک یا چند مقصد خاص با درنظر گرفتن ریزترین جزئیات حتی با درنظر گرفتن راهبندان ها و جاده های یکطرفه و...
یکی از بهترین مزایای جی پی اس , نداشتن نقطه کور و خارج از شبکه میباشد بطوری که ماهواره های جی پی اس دورتادور کره زمین, نقطه به نقطه این کره را پوشش کامل داده اند. از بالای کوهها و میان دره ها و جنگلها گرفته تاااا کلیه سطوح اقیانوسها و قطبها و حتی جاهای کاملا بکر که حتی دست هیچ انسانی تابحال به آنجا نرسیده.
 
 

 

 

 

 

 

 


کاربردهای جی پی اس در مشاغل گوناگون :
 


در طی سالیان گذشته استفاده از جی پی اس بسیار گسترده تر شده و میتوان گفت در حال حاضر جز یکی از تجهیزات لاینفک برخی مشاغل مهم و حساس شده است و بدون وجود آن برخی مشاغل بطور کامل زمین گیر شده و ادامه آن بسیار سخت و گاها غیر ممکن خواهد شد. بعنوان مثال از سیستم ناوبری هواپیماها و کشتی ها که در وسط اقیانوسها که تا چشم و دوربین کارمیکند بجز آب اقیانوس چیز دیگری قابل مشاهده نیست بدون وجود جی پی اس عملا سیستم ناوبری و مسیریابی با تکیه به قطب نماهای قدیمی و مغناطیسی با خطای بالا و حتی غیرممکن خواهد بود.
امروزه از جی پی اس در مشاغل و صنایع:  نقشه کشی و مهندسی راهها و ساختمان سازی و سدسازی و ورزشهای کوهنوردی و صحرانوردی و همچنین سیستم هدایت موشکهای جنگی کروز و دوربرد تا استفاده برای سازمان های امنیتی برای تعقیب و تحت نظر داشتن خودروی مجرمان و همچنین رانندگان تاکسی در شهرهای بزرگ گرفته و حتی آفرود بازان حرفه ای و... استفاده میگردد.
 
 

 

 


ردیاب ماهواره ای چیست؟


 
ردیاب ماهواره ای که مبتنی بر جی پی اس میباشد , دستگاهی است که علاوه بر امکانات جی پی اس , قابلیت ارسال اطلاعات جی پی اس را بکمک سیمکارت یا کانکشن دیگر به دستگاه دیگر (موبایل و لبتاپ) بوسیله اینترنت یا پیامک را دارا میباشد.
 


تفاوت جی پی اس و ردیاب در چیست؟
 
از لحاظ کارکرد دستگاه جی پی اس و ردیاب ماهواره ای تقریبا یکسان میباشند اما به عمده تفاوتهای موجود در آنها اشاره میکنیم :
دستگاه های جی پی اس عموما همگی دارای صفحه نمایش بوده که اطلاعات و مختصات جغرافیایی ذکرشده در بالا را روی صفحه خود نشان میدهد و در مدلهای امروزی و پیشرفته تر دارای نقشه شهرها و نقشه ی کامل کره زمین میباشند و حتی امروزه دستگاههای هوشمند موبایل نیز غالبا امروزه همگی دارای پردازنده مخصوص جی پی اس (همان گزینه مکان در منو) میباشند که با نصب نرم افزارهای گوناگون و رایگان قابلیت استفاده بعنوان جی پی اس حرفه ای و مسیر یابی در شهرها و جاده ها را نیز دارا میباشند. (توجه داشته باشید که بدون نصب نرم افزار خاصی در گوشی تلفن همراه خود نیز با باز کردن آیکونGOOGLE MAP یا همان
نقشه گوگل گوشی و روشن کردن مکان دستگاه نیز میتوانید عملیات مسیریابی را براحتی انجام دهید).
 
دستگاه های ردیاب ماهواره ای عمدتا دارای صفحه نمایشگر نبوده و فقط وظیفه ارسال اطلاعات جی پی اس را بکمک سیمکارت و پیامک به مالک خود را دارند(فقط موقعیت آنی و لحظه ای) و در نوع پیشرفته تر قابلیت اتصال به سرورهای خاص خود و ارائه گزارش و اطلاعات قبلی همانند مسیرهای پیموده شده – مکان های توقف – مدت زمان توقف – سرعت حرکت و ... را دارند و حتی قابلیت تعریف محدوده مجاز حرکت برای شخص یا خودروی خاص میباشند که در صورت خروج از محدوده مجاز یا حتی افزایش سرعت خودرو از سرعت تعریف شده و سرعت مجاز برای مالک پیامک و اس ام اس هشدار ارسال نماید.

 
 (بعنوان مثال برای فرزندان مسیر منزل تا مدرسه و حتی محوطه حیاط مدرسه را تعریف کنیم و در صورت خروج از مسیر فوق دستگاه پیامک هشداری با موقعیت دقیق برایمان ارسال نماید یا برای افراد مسن و آلزایمری محدوده خاصی مانند منزل و پارک محله را تعریف کنیم) و یا اینکه برای خودروهای اداری و سازمانی میتوانیم باتوجه به مسافت پیمایش سوخت مصرف شده را نیز محاسبه نماییم و از سواستفاده های احتمالی کارمندان از فروش سوخت خودرو و حتی از کاربری شخصی و اختصاصی در ساعات اداری و غیراداری و یا روزهای تعطیل جلوگیری نماییم .
– البته نوعی دستگاههای پرتابل و قابل حمل هم وجود دارند که دارای کاربرد هیبریدی بوده و همزمان بعنوان جی پی اس دستی و هم ردیاب جهت دریافت کمک در صورت نیاز برای کوهنوردان و کویرنوردان استفاده میگردد.
 
لازم به ذکر است که کلیه ردیابهای ماهواره ای موجود دارای
باتری بکاپ داخلی تا چندین ساعت (قابل تعویض با باتری توانمندتر) میباشند که حتی در صورت سرقت خودرو و در آوردن باتری خودرو, هم پیامک هشداری بصورت خودکار ارسال میکنند و هم بعد از قطع باتری خودرو تا چندین ساعت نیز قابلیت ردیابی دارند.
 


انواع ردیابهای ماهواره ای موجود در بازار :
 


ردیاب های خودروهای سازمانی (با قابلیت خاموش کردن خودرو از راه دور و دارای دکمه EMERGENCY برای مواقع اضطراری به راننده که مالک را خبردار کند و بسیاری امکانات دیگر)
 

 

 

 ردیابهای مخفی خودروهای شخصی (که بدلیل کوچک و مخفی بودن ضریب امنیتی بسیار بالاتری نسبت به دزدگیرهای معمولی اتومبیل و منسوخ شده رده خارج دارند)
 

 

 

 

 


ردیابهای پرسنلی و شخصی (که در انواع مدلهای جاسوئیچی – سنجاق سر – ساعت مچی و... میباشند که بهترین گزینه برای کودکان و سالمندان و افراد آلزایمری میباشند و همچنین دارای دکمه ایمرجنسی برای ارسال لحظه ای پیامک میباشند)
 
 

 

 

 


ردیابهای آهنربایی و پلیسی کوچک ( که دارای اندازه بسیار کوچک و آهنربای بسیار قوی برای ردیابی خودروی مجرمان میباشد و همچنین دارای باتری بسیار قوی با کارکرد حدود 3 هفته مداوم میباشند)
 
 

 

 

 


ردیاب مخصوص حیوانات خانگی (که در انواع مختلف بصورت قلاده های زیبا و پابند و... میباشند)
 
 

 

 

 

 


جهت خرید و فروش ردیاب ماهواره ای در استان آذربایجان غربی با ما در تماس باشید.
جهت خرید و نصب ردیاب مخفی خودرو در ماکو,پلدشت و بازرگان با ما در تماس باشید.
جهت خرید و نصب ردیاب جی پی اس در قره ضیاالدین و چالدران (سیه چشمه) با ما در تماس باشید.
جهت خرید جی پی اس شخصی در خوی و ایواغلی با ما در تماس باشید.
شرکت معتبر فروش ردیاب ماهواره ای حیوانات خانگی در سلماس,ارومیه و نوشین شهر
جهت خرید و نصب ردیاب جی پی اسی ماشین در حومه ارومیه, نقده و اشنویه با ما در تماس باشید.
جهت خرید و نصب ردیاب برای گربه و سگ در مهاباد و میاندوآب با ما در تماس باشید.
جهت خرید و نصب ردیاب جی پی اس کنترلی موبایل در سردشت, بوکان و پیرانشهر با ما در تماس باشید.
جهت خرید و نصب ردیاب پلیسی مخفی در شاهین دژ و تکاب با ما در تماس باشید.
جهت خرید و نصب جی پی اس مخفی کوچک ماشین در تبریز,آذرشهر,مراغه وبناب با ما در تماس باشید.
جهت خرید و فروش رهیاب ماهواره ای موتورسیکلت درجلفا و مرند با ما در تماس باشید.