خرید دوربین مداربسته در ارومیه,

فروش دوربین مداربسته در ارومیه,

شرکت معتبر نصب دوربین مداربسته در ارومیه,

شرکت سیستم های حفاظتی در ارومیه,

انتقال تصویر دوربین مداربسته در ارومیه,

دوربین مداربسته تحت شبکه ارومیه,

تصویر دوربین در موبایل ارومیه,

راهبند  گیت بازرسی ورود و خروج ارومیه,

 کنترل تردد حضور و غیاب ارومیه,

نصب و فروش آنتن مرکزی ارومیه,

دکل مهاری و دکل انتقال تصویر ارومیه,

 اجرای سیستم های نظارتی در ارومیه,

نصب صفحه خورشیدی در ارومیه,

سولار,پنل,صفحه,انرژی,خورشیدی,اورمیه,

00:00:00
00:00:00
00:00:00
00:00:00
00:00:00
00:00:00
00:00:00

کاربرد تجهیزات تقویت و مسدود کننده تلفن همراه

 

مقدمه و مختصری در رابطه با تجهیزات تقویت و مسدود کننده های سیگنال

 

امروزه تجهیزات مربوط به تقویت و مسدود کننده های آنتن دهی موبایل / تقویت ومسدود کننده های وایرلس / مسدودکننده های جی پی اس / دستگاه های ردیابی توسط جی پی اس / مسدود کننده های بلوتوث  کاربردهای بسیاری دارند که به اختصار به توضیح هریک میپردازیم.

 

تقویت ومسدود کننده های وایرلس / مسدودکننده های جی پی اس / مسدود کننده های بلوتوث  :

 

عمده کاربرد مسدودکننده های بلوتوث و وایرلس به ایستگاه های مترو  واگنهای مترو و اتوبوس  و برخی اماکن عمومی (جهت محافظت اجتماعی و اخلاقی) و همچنین مسدودکننده های تلفن همراه درسالن های جلسات مهم و برخی مراکز امنیتی و نظامی بازمیگردد تا از شنود احتمالی و انتشار اطلاعات ویا خرابکاری احتمالی و... جلوگیری بعمل آید.

 

مسدودکننده های جی پی اس / دستگاه های ردیابی توسط جی پی اس :

 

دستگاههای ردیابی توسط جی پی اس معمولا در امور مربوط به حمل ونقل وکنترل ناوگان وپرسنل مورد استفاده قرار میگیرد و از مسدودکننده های جی پی اس معمولا در اتومبیلهای اشخاص مهم  و تشریفات و... بدلایل امنیتی استفاده میگردد.

 

تقویت و مسدود کننده های آنتن دهی موبایل:

 

در طبقات زیرزمین و پاساژها و پارکینگها و حتی روستاها و شهرکهای صنعتی خارج از محدوده های شهری که آنتن دهی موبایل ضعیف بوده باتوجه به ابعاد محیط مورد نظر و تعداد استفاده کننده در محل و همچنین فاصله آن با نزدیکترین دکل و فرستنده موبایل میتوان توسط تجهیزات تقویت موبایل سیگنال مناسب را برای برقراری ارتباط نصب و استفاده کرد.

 

این سری از دستگاه ها برای پوشش داخلی ساختمان یا هر مکانی که با مشکل آنتن دهی موبایل مواجه هستند به کار می روند. تقسیم بندی این دستگاه ها به سه صورت انجام می پزیرد:

 

1- بر اساس فرکانس شبکه موبایل : شبکه های فعال در ایران شامل همراه اول ، ایرانسل و رایتل به ترتیب بر روی فرکانس های 900 ، 1800 و2100 مگاهرتز(Mhz) فعال هستند که البته لازم به ذکر است که در حال حاضر در بسیاری از استان ها تمام اپراتورها تنها از فرکانس 900 جهت برقراری ارتباط تلفن همراه استفاده می کنند.

 

2- بر اساس محدوده ی پوشش : کلیه دستگاه های indoor از لحاظ مقدار پوشش دهی از 200 تا 10000 مترمربع تقسیم بندی می شوند که البته مقدار پوشش دهی ارتباط مستقیم با توان ارسالی دستگاه به آنتن فرستنده دارد.

 

3- بر اساس حداکثر توان دستگاه : در حال حاضر دستگاه های تقویت امواج موبایل داخلی از 10 میلی وات تا 5 وات در بازار موجود می باشد.

 

شایان ذکر است عیب یابی ضعف آنتن در محل که می تواند ناشی از موقعیت جغرافیایی ، دریافت همزمان از چند فرستنده امواج موبایل و یا تداخل فرکانسی می باشد کمک مهمی در انتخاب دستگاه مناسب جهت تقویت آنتن دهی موبایل می باشد.

 

البته غیر از انتخاب نوع دستگاه  دقیق بودن محل و جهت نصب آنتن گیرنده ، نوع آنتن گیرنده و همچنین محل نصب این تجهیزات جانبی نیز در نصب سیستم تقویت کننده آنتن موبایل ضروری می باشد.