خرید دوربین مداربسته در ارومیه,

فروش دوربین مداربسته در ارومیه,

شرکت معتبر نصب دوربین مداربسته در ارومیه,

شرکت سیستم های حفاظتی در ارومیه,

انتقال تصویر دوربین مداربسته در ارومیه,

دوربین مداربسته تحت شبکه ارومیه,

تصویر دوربین در موبایل ارومیه,

راهبند  گیت بازرسی ورود و خروج ارومیه,

 کنترل تردد حضور و غیاب ارومیه,

نصب و فروش آنتن مرکزی ارومیه,

دکل مهاری و دکل انتقال تصویر ارومیه,

 اجرای سیستم های نظارتی در ارومیه,

نصب صفحه خورشیدی در ارومیه,

سولار,پنل,صفحه,انرژی,خورشیدی,اورمیه,

00:00:00
00:00:00
00:00:00
00:00:00
00:00:00
00:00:00
00:00:00

نصب دوربین مداربسته در واحدهای اداری

 

نصب دوربین در واحدهای اداری معمولا بیشتر با هدف نظارتی صورت می گیرد تا امنیتی. با این حال گاهی با توجه به شرایط مشتری ممکن است نیاز آنها متفاوت باشد.

 

انتخاب نوع سیستم مداربسته

 

انتخاب نوع سیستم مداربسته به کاربری دوربین ها وابسته است. در بیشتر محیطهای اداری تنها نظارت عمومی نیروی کار مورد نظر مشتری است. برای براورده کردن چنین نیازی استفاده از دوربین های انالوگ نیز کافی خواهد بود. اما در صورتی که کیفیت تصویر تخصصی تر یا نیاز خاص در محیط الزامی باشد استفاده از دوربین های شبکه ضروری خواهد بود.

 

انتخاب محل نصب

 

محل نصب دوربین های مداربسته در محیطهای اداری هم به نیاز کارفرما وابسته است از این رو نمی توان جزئیاتی از محل دوربین ها را ارائه کرد و برای تعیین تعداد دوربین ها به بازدید از محل نیاز خواهید داشت.

برای محیط های اداری مخصوصا محیط های اداری دولتی سعی کنید که کارفرما (حراست یا ریاست) را قانع به عدم نصب دوربین در اتاق های کارمندان نمایید با وجود اینکه با اینکار تعداد دوربین های نصب شده کاهش میابد و درنهایت ممکن است سود شما از پروژه کم باشد اما حس امنیت و مخصوصا ""آرامش"" کارمندان از نظر اینکه نصب دوربین جهت کنجکاوی در امور شخصی و کنترل عملکرد آنان نمیباشد موجب خوشبینی و اعتماد به نفس آنان میگردد.

اما  برای مناطق و اتاق های حساس مانند بایگانی و ورودی اصلی سعی کنید از دوربین های با کیفیت بالا استفاده نمایید تادر صورت بروز مشکل قادر به ارائه تصویر دقیق و شناسایی افراد باشید.

 

نکته قابل توجه و مهم دیگر همپوشانی دوربین های نصب شده میباشد.

دوربینها را خصوصا در محلهای خلوت تر بگونه ای نصب نمایید که هم دیگر را پوشش داده تا امنیت سیستم بالاتر رفته و مانع از سرقت دوربین ها گردد